Aralık 30, 2022 0 Comments

Sondakikam.com.tr internet bilgi sitesi yayında,son zaman ciğererikleri,gündem haberleri,yaşamdan magazine onlarca kategori ile gerçek gündemi kovuşturulma yazar okurlarına sunan bilgi sitesi,son zaman haberleri okurlarına sunuyor.

Son Zaman Haberler Ne Önemli ?

Son zaman gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli üyelerimizin kovuşturulma ettiği ciğererikleri sizler ciğerin düzenliyor,aralıkştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Bilgi Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız dürüst ve sağlıklı bir şekilde siz değerli üyelerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî Bilgi Sitesi !

Hakiki gündem ilkeleriyle hazırlanan,temel akımı kovuşturulma eylemek yerine kitlesine özgü habercilik anlayışı ile gerçek gündem maddelerini okurlarına sunan bilgi sitesidir.Ak,tarafsız ilkeli bilgi yapmayı kendine asal edinmiştir.Esbakten günümüze gelen yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli üyelerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son ciğererikleri ilk sizin duymanızı katkısızlamayı yalnızçlayan yeni tohum bilgi ciğererik platformudur.Gündem haberleri,siyaset haberleri,iktisat haberleri,lokal haberler,dünya haberleri,magazin haberleri marifet haberleri ve hayat haberleri kategorileri ile siz değerli üyelerimizin şimdiki malumat ve haberlere ulaşmanızı yalnızçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv izleme,salat vakitleri,lig nokta durumları,Emtialar,çekicilik durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden bütün servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya kellelayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere şimdiki haberleri tarafsız dürüst ve sağlıklı bir şekilde ulaştırmayı yalnızçlamaktayız.

Ne Dokumayoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen vakalar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz marifetiyle kovuşturulma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her vaziyet ile alakalı bilgi okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 günün bütün haberleri süresince konuya göre arama masnu olanağı sunmaktayız. Bu arama, lügat ve alakalı bazlı, yapmacık zeka ile desteklenmiş gerçek bir bilgi arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Mutabık

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 mütenasip olarak yapıt yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü bilgi, suret, malumat, tekst; telif hakkı sahiplerinden yazılı destur darılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete bilgi özetlerinde ise, salt haberin kellelığı ve giriş cümlesine vaziyet verilmekte, haberin tam metnini üfürükçülük etmek talip görüşmeçilerimiz alakalı gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi vadi sitelerinden biridir. Sitede verilen programlar ve bilgi sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam hatının sahibi düşkünlük ediliyor.

Genel Ahlaka ve Etiğe Mutabık Habercilik !

Itibar Şinas Türk milletinin genel ahlakına mütenasip etik ve tarafsız bilgi anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yapıt avluına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en mütenasip düz ve tarafsız haberleri durağan ve yabancı bilgi organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı amaçlıyor.

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu !

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin yerleşmeına katkıda bulunmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi durağan ve yabancı yapıt organlarında en yavuz şekilde simgeleme etmeyi yalnızçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr bilgi sitemizin bütün hakları saklıdır. Kod, bilgi, suret, mülakat kabilinden her türlü gönülğinin bütün telif hakları sondakikam.com.tr bilgi sitemize aittir. Bilgi sitemizde vaziyet vadi kül yazılar, materyaller, resimler, curcunalı dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün ciğererik ve çalışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı kanun ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz ciğererikler ve bilgi ajanslarımızdan aldığımız bilgi ve özge görseller ticari olarak rastgele bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değişlemtirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve hazine belirtilmeksizin kopyalama ve kullanmaı örgülamaz.
Bilgi sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, rastgele bir devran değişlemikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden mesul değildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam fail dolu siyasi gündemi yakından kovuşturulma yazar,sizlere düz olanı ve görünenden ziyade fenomen ve durumların perde arkasını aktarmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr sizlere en yavuz haberleri takdim etmek ciğerin var gücüyle çalışıyor.Akp,mhp,chp,oflaz fırka,ongunluk partisi,ve durağan bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ekonomi Haberleri !

Kur dalgalanmaları zer fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden rahatlıkla kovuşturulma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,ki nerde ne yapmış son zaman gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Sağlam Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir