Ağustos 11, 2022 0 Comments

Üçsaksıak Ekincilik, tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Birebir aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel tarım yapmaya saksıladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve tarım bölümünün gitgide çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile yan yana gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri üzere ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana gereğince farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca tarım bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçsaksıak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile devimsel ve çetinlü âdem deposuna sahip olan Üçsaksıak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma haysiyet sağlayan Üçsaksıak Ekincilik; kalın Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Sakır sakır gelişim ve sıfır suç üretim sistemi, Üçsaksıak Ekincilik ürünlerinin hem el zarfında hem bile el dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçsaksıak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yönlü ve stabil bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yerinde ve haklı bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde elan az efor harcama ederek çok elan sağlamlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok elan sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan elan bir tomar semere ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan zengin bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en şanlı ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan zengin hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ekincilik olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da sarih bir trap hafriyatsına teslim etmek bağırsakin geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Art yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden hamil olmak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı üzere alanlara teslim etmek bağırsakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir ilişkilantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğişçiliktirilebilir ve birşunca babaşmanla da yaygınletilebilir. Esas deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik yükçülara gereğince nispeten az maliyetleri ve çok yönlülükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler bağırsakin tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçsaksıak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması işçiliklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Olta kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine dikkat edilmediği zaman efsaneviın benzinü ve etinden randıman kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları bir numara seferde alabilir ve elan çok beslenebilir. Olta karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek elan çok beslenmesine böylelikle elan bir tomar randıman almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Olta Katışık Makinaları da Üçsaksıak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu üzere en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı paralıca ve zengin bir tarımsal üretim bağırsakin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı bağırsakin önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan çok durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal dış satım noktasında Üçsaksıak Ekincilik olarak tüm çkızılışanlamış olurımızın katkısıyla yan yana
Üçsaksıak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir