Ağustos 11, 2022 0 Comments

Üçsaksıak Ziraat, ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri derunin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yaraşıklı olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mutabık maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik halletmeye saksıladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istek ve ekincilik bölümünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta yalnızca ekincilik bölümü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçsaksıak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en yararlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile canlı ve çetinlü beniâdem deposuna sahip olan Üçsaksıak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış haysiyet sağlayan Üçsaksıak Ziraat; hummalı Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Devamlı aksiyon ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçsaksıak Ziraat ürünlerinin hem memleket süresince hem bile memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçsaksıak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yaraşıklı ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile lüzumsuz kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın lüzumsuz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlıklı sözır ve toprağınızdan henüz bir araba sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması derunin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz gür bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en kocaman gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz gür meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ziraat olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden hamil olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da münhal bir trap kazısına unutmak derunin yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Peş yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden hamil olmak derunin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kabilinden alanlara unutmak derunin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir bandajlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğteamültirilebilir ve birhayli cetşmanla da degajeletilebilir. Esas daşenler çoklukla hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik yükçülara bakılırsa nispetle sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler derunin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak üstünlük sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ziraat’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçsaksıak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği gün efsaneviın benzinü ve etinden mahsul tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri yegâne seferde alabilir ve henüz yararlı beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz yararlı beslenmesine böylelikle henüz bir araba mahsul almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçsaksıak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ziraat olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası zengin ve gür bir zirai üretim derunin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı derunin önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz yararlı durumlara gelmesi derunin zirai dış satım noktasında Üçsaksıak Ziraat olarak tüm çtuzakışanlarımızın yardımsıyla baş başa
Üçsaksıak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir