Aralık 7, 2022 0 Comments

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical karınin üretilen elan düz modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını çelmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Hatta unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri degaje ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler dernek raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birfena koca dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile bucak almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi geçmişte bile evetğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel evetğu kadar ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişâlâ rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü bundan sonra jartiyeri hiç tane olarak satmanın yanı sıra birfena ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birfena üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gitgide liberalleşmeye çın giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sağlamak karınin hordakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse bile üs saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına yahut bir partnerle her yaşfecir kişi tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına gereğince ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde örtülü evetğu karınin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tabiat yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla berhayat olmak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre yolmak, emeklevselliği için veri edinmeden satın yolmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek karınin koca çaba harcama etmelidirler. Hassaten; bundan sonra vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan allıkışveriş elan palas ve keyif olmaya saksıladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks hayatında yaşanan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu artırdığı karınin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar keyif problemi olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete gereğince cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, hayatına yaşayanlık dâhil etmek, elan âlâ bir orgazm berhayat olmak yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek karınin sex shoplardan allıkışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan verişi haram olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahiplenmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında koca vürutmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiç şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, emekleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta olabildiğince koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona gereğince devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu emekin en palas yolu. Hassaten seks sırasında konuşmak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken bilgisizyolmak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek yük tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan âlâ seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak âlâ bir seksin sonu sarplü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir