Eylül 26, 2022 0 Comments

İşlemin gerçekleşmesi dâhilin bir parça bileğil çabucak fazla hekimin izinı gerekir ve dirimlik müesses raporuna gerek duyulur. Hamilelik içinde takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da duygu ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kazıma (tedavi yalnızçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kürtaj ustalıklemi sırasında Umumi anestezi evet da Yöresel anestezi uygulanır. Can Umumi anesteziye allıkınacak ise iş öncesi 4 zaman derece oral gelgelı durdurulur.

Hastanın geçerli ilk kazımaı ise evet da önceden dokumalmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kazıma dokumalır. Tenha kişinin eskiden yaptırmış olduğu kürtajları var ise evet da alışılagelen tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel anestezi dokumalabilir. Yöresel anestezi Anestezi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel otlar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) usul ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı aracılığıyla dokumalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Araştırma ve rahim (uterus) dokuması bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an derece sürer. Yöresel anestezi ile 15 an derece, Umumi anestezi ile 30 an derece sonrasında nüfus konut dünyaına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak yalnızçlı Hekim aracılığıyla otlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında nüfus Denetleme yalnızçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son sayı tarihi itibarıyla legal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ilişkin bu iş sadece kanayaklı tevellüt uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve marazlı beyninde mesture kalmaktadır. Gebede gerçek bir dert bulunan ise ve iki canlı kalma durumu nüfus dâhilin riziko oluşturuyor ise evet da gebelik içinde zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı otlar var ise kişiye terapotik kazıma (tedavi yalnızçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir